fbpx ...

Kariera

Szukasz pracy w przyjaznej atmosferze? Chcesz rozwijać się w branży IT? Dołącz do naszego zespołu!

Konsultant systemu ERP ds. kadr i płac

Jeśli interesuje Cię praca w IT, przy jednoczesnym wykorzystaniu kompetencji kadrowo-płacowych, lubisz ciągły rozwój i zdobywanie nowej wiedzy. Mamy dla Ciebie pracę! Jesteśmy autoryzowanym partnerem enova365, SaldeoSMART Nasz praca nastawiona jest na pomoc naszym klientom w zadaniach związanych z obsługą modułów kadrowo-płacowych, ale nie tylko. Szukamy energicznych, sumiennych i lojalnych osób, którym zależy na ciągłym rozwoju oraz pracy z specjalistami w dziedzinie kadr i płac.

Zakres obowiązków:

Wymagania:

Dodatkowym atutem będzie:

Oferujemy:

Wyślij swoje CV!

Administratorem Państwa danych osobowych jest Coderia sp. z o. o. ul. Stanisławowska 55, 54-611 Wrocław. Wysyłając wiadomość, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych. Szczegółowe informacje znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.