enova365 dla biznesu

System enova365 to najnowszej generacji oprogramowanie klasy ERP/CRM przeznaczone do kompleksowego zarządzania firmami, instytucjami i jednostkami budżetowymi. Składa się ze zintegrowanych ze sobą i wykorzystujących wspólną bazę danych modułów, z których każdy odpowiada za określony obszar działalności organizacji i wspomaga występujące w jego obrębie procesy.

enova365 posiada 4 interfejsy, które odpowiadają różnym potrzebom i preferencjom użytkowników

komputer stacjonarny

Klasyczny (okienkowy) - skierowany do użytkowników, którzy preferują tradycyjny sposób korzystania z systemu, za pomocą klawiatury i myszki.

laptop

Webowy (uruchamiany przez przeglądarkę internetową) - dla osób mobilnych, które cenią sobie pracę w dowolnym miejscu i czasie, używając dowolnego systemu operacyjnego.

tablet

Mobilny (dotykowy Win8) - dla użytkowników tabletów, którzy wolą korzystać z aplikacji poprzez dotyk.

smartfon

Komórkowy (WinPhone) - skierowany do osób, które chcą mieć dostęp do wybranych funkcji systemu za pomocą smartfona.

enova365 Kadry Płace

Skutecznie wspomagają zrządzanie zasobami ludzkimi w firmach zatrudniających od kilkudziesięciu do kilku tysięcy pracowników. Przewagą tego rozwiązania jest bieżąca aktualizacja do zmieniających się przepisów duża elastyczność w tworzeniu własnych procedur.

enova365 Księgowość

To ergonomiczne i nowoczesne narzędzie dla księgowych, które pozwala ewidencjonować dokumenty i sporządzać deklaracje oraz sprawozdania bieżące i okresowe. Usprawnia codzienną pracę, zamykanie miesiąca czy roku obrachunkowego

enova365 Handel

Zapewnia obsługę firm o różnych profilach w zakresie wystawiania dokumentów sprzedaży, zakupu, ewidencji zamówień i obsługi magazynu. To kompleksowa informacja na temat transakcji firmowych i ich kontrahentów w jednym miejscu, a dodatkowo automatyzacja procesów handlowych.

enova365 CRM

Aplikacja wykorzystywana jest w kreowaniu, zarządzaniu i utrzymywaniu relacji z Klientami. Dzięki swojej elastyczności może być użytkowana w każdej firmie, bez względu na jej wielkość, profil czy branżę. Jej funkcjonalność ma znacznie większy zakres niż ma to miejsce w innych, standardowych aplikacjach tego typu.

Przetestuj oprogramowanie