Nasi partnerzy

Firma Soneta sp. z o.o. zajmuje się produkcją oprogramowania dla biznesu ? enova. Firmę tworzą specjaliści projektujący oprogramowanie od ponad 20 lat. Spółkę założyły trzy osoby w 2002 roku: Robert Czuła, Marcin Spiechowicz i Marcin Wojas. Dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii, wiedzy eksperckiej oraz kompetentnej obsłudze, firma odniosła sukces rynkowy. Soneta posiada ugruntowaną pozycję na polskim rynku oprogramowania, jest cenionym partnerem biznesowym, a także pewnym pracodawcą.

enova to oprogramowanie dla firm, tworzone przez ekspertów z dziedzin zarządzania, finansów i księgowości, handlu oraz kadr i płac. Stała ekipa projektowa gwarantuje doskonałą jakość i szybki rozwój funkcjonalności, a współpraca z konsultantami merytorycznymi wywodzącymi się z grona aktualnych bądź potencjalnych użytkowników aplikacji gwarantuje możliwość wychodzenia naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom Klientów. System jest doceniony przez 7000 Klientów i jest dystrybuowany przez 230 Autoryzowanych Partnerów na terenie całej Polski.

RESET2 Sp. z o.o. działa od stycznia 2001 roku i kontynuuje działalność prowadzoną od 1992 roku przez RESET Computer Systems s.c. Zajmujemy się tworzeniem oraz sprzedażą i wdrażaniem systemów informatycznych wspomagających zarządzanie firmą. W naszych produktach główny nacisk kładziemy na bogate możliwości połączone z łatwą i intuicyjną obsługą.

Pracownicy i współpracownicy naszej firmy stanowią wysoko wykwalifikowaną kadrę posiadającą kilkunastoletnią praktykę w opracowywaniu i wdrażaniu systemów informatycznych. Szybkość reakcji na wszelkie wnioski i sugestie użytkowników jest doceniana przez naszych klientów.

Specjalizujemy się w systemach płacowo-kadrowych. Od 1992 roku stworzyliśmy już 4 generacje tych systemów. Aktywnych użytkowników programów R2płatnik, R2płatnikPRO i R2płatnikSBO jest już ponad 15 tysięcy. Oznacza to, że około milion pracowników w Polsce ma naliczane wynagrodzenia na programach rodziny R2płatnik, które tym samym wyznaczają standardy w zakresie oprogramowania płacowo-kadrowego.

Bazując na kilkunastoletnim doświadczeniu zawodowym oraz znajomości potrzeb i oczekiwań firm w obszarze prawa pracy i ubezpieczeń społecznych proponuję kompleksową usługę outsourcingu kadrowo-płacowego dla małych i średnich przedsiębiorców.

Moja oferta wyróżnia się nie tylko obsługą kadr i płac ale również pełnym doradztwem w tym zakresie. Dodatkowym atutem mojej działalności jest indywidualne podejście do Klientów, związane z propozycją oferty i ceny za świadczone usługi. Wychodząc naprzeciw zainteresowaniu moją propozycją obsługi w zakresie kadr i płac, prezentuję poniżej moje doświadczenie zawodowe i osiągnięcia:

Aleksandra Szafran - działalność gospodarcza:

  • 2014 - Specjalistyczne Usługi Kadrowo-Płacowe Aleksandra Szafran ? usługi dla firm z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych - www.skip-hr.pl 
  • 2010 - Szkoła Kadr i Płac Aleksandra Szafran ?szkolenia kadrowo-płacowe - www.skip.wroclaw.pl

Aleksandra Szafran - doświadczenie zawodowe:

  • 2006-2013 - AFK Centrum Obsługi Biznesu Sp. z o.o. we Wrocławiu- Kierownik Działu Kadr i Płac/ Doradca z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych.
  • 2004-2006 - Euro Bank S.A  - St. Specjalista ds. Płac
  • 1994-2004 - Dolnośląskie Centrum Onkologii we Wrocławiu- St. Inspektor ds. Płac.

Współautorka książek wydawnictwa "Difin" o tematyce: prawo pracy, prawo cywilne, system podatkowy i ubezpieczenia społeczne. Wydawnictwo wydało:

  • "Szczególne formy zatrudnienia"- 2009 r.
  • "Formy zatrudnienia zarządu spółki kapitałowej" - 2010 r.
  • "Pracownik w firmie od przyjęcia do zwolnienia" - 2012 r. Wydanie wznowione 2013 r.

Wykładowca z 7 letnim doświadczeniem zawodowym:

  • 2007-2010- "AFK Szkolenia" Beata Fecica - zorganizowanie i prowadzenie szkoleń kadrowo-płacowych.